Tomislav Štrkalj novi je igrač Slaven Belupa

07.08.2023.

Tomislav Štrkalj, napadač rođen 2. kolovoza 1996. godine u Zagrebu, novi je igrač Slaven Belupa. U naš klub stiže kao slobodan igrač te je potpisao dvogodišnji ugovor. U svojoj karijeri je branio boje Osijeka, Cibalije, Hrvatskog dragovoljca, Sesveta i Rudeša u Hrvatskoj te latvijske Aude, talijanskog Santarcangela te portugalskih Rio Avea i Tondele. Ukupno je u 201 nastupu postigao 34 pogotka i upisao 12 asistencija.

– Jako mi je drago što sam se vratio u Hrvatsku nakon igranja u inozemstvu. Pričajući s bivšim i sadašnjim igračima Slaven Belupa saznao sam samo pozitivne stvari o klubu i uvjetima u kojima se radi tako da nisam previše razmišljao kada je došao poziv. Svjestan sam što se od mene očekuje, to su golovi. Ja mogu obećati da ću u svakoj utakmici ići kao da mi je zadnja i da ću davati sve od sebe, a onda će doći i golovi i dobri rezultati cijele momčadi – rekao je Štrkalj po potpisu ugovora.

Tomislave, dobro došao i sretno!