Tomislav Stipić više nije trener prve momčadi Slaven Belupa

10.06.2021.

Tomislav Stipić više neće obnašati dužnost trenera prve momčadi i sportskog direktora Nogometnog kluba Slaven Belupo. Odluka je to koju je danas donijela Uprava našeg kluba na Sjednici održanoj na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Ukupno je Stipić na klupi Slaven Belupa bio 67 puta od čega 61 put u prvenstvu i šest puta u Kupu. Debitirao je 19. listopada 2019. u porazu u Koprivnici protiv Rijeke rezultatom 1:2, a u prvenstvu je ostvario 14 pobjeda, 21 remi i 26 poraza uz gol-razliku 59:78. U Kupu je pak upisao četiri pobjede i dva poraza, od kojih je jedan bio u polufinalu protiv Lokomotive u sezoni 2019/2020.
Hvala treneru Stipiću na svemu što je učinio za naš klub kao trener prve momčadi.