Tomislav Stipić uoči Šibenika: “Možemo do pobjede”

18.02.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Šibenik. Utakmica će se igrati s početkom u 18 sati bez prisustva gledatelja zbog epidemioloških mjera koje su još uvijek na snazi.

– U dobrom smo stanju, širimo optimizam i u ovo vrijeme ograničenja. Ipak, primjećujem da je globalno, u cijelom europskom nogometu, pa tako i nama sve teže uklopiti nove igrače i pojačanja u sistem i da ispunjavaju sportska očekivanja. To i ne čudi jer je trenutna situacija poništila sve važne socijalne vrijednosti adaptacije i pozitivnog stimulansa.

Šibenčani u Koprivnicu dolaze u dobroj formi.

– Dinamo te izigra, Osijek kazni, a Šibenik pretrči ako nemaš sve antene uključene
Šibenčani su pobjeđivali sve redom od Dinama do Hajduka, ali protiv nas nisu ni gol postigli. Vjerujem da će tako i ovaj put ostati ako ćemo se držati plana.

Nažalost imamo dosta problema sa ozljedama.

– Imamo, ne krijemo to, ali imamo i bezgranično uvjerenje da možemo i u sastavu kojeg ćemo sutra imati na raspolaganju do pobjede.