Tomislav Stipić uoči Lokomotive: “Naše su utakmice tradicionalno uzbudljive, moramo odlučno odraditi 90 minuta”

06.05.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 33. kola Hrvatski Telekom Prve lige od 15 sati gostovati u Zagrebu kod Lokomotive. Uzbudljiv susret pred nama najavio je trener naše momčadi Tomislav Stipić.

– Utakmice s Lokomotivom su tradicionalno uzbudljive. Nikad ne možete i ne smijete upisivati bodove unaprijed. Treba se seriozno i sistematski pripremiti i u konačnici odlučno odraditi svih 90 minuta. Očekujem dobar i uspješan Slaven Belupo.

U dosadašnja tri prvenstvena dvoboja u aktualnoj sezoni Lokomotiva je jednom slavila, dok smo dva puta gledali remi.

– U sportu nije zdravo biti zlopamtilo ili željeti osvetu da bi se povećao motiv. Imamo svoj put i našu etapu do zajedničkog cilja. Za taj zadatak imam ekipu koja je spremna odgovoriti na sve prepreke na tom putu.

Slijedi nam rasplet prvenstva, do kraja su još četiri kola.

– Teško je odgonetnuti rasplet unaprijed. Previše je slučajnosti u nogometu da bih ja kao trener bio blizu istine s mojom prognozom. To ostavljam publici diljem Hrvatske koja uistinu u ovoj sezoni uživa u zanimljivom i nepredvidljivom HNL-u.