Tomislav Stipić uoči Istre: “Moramo biti koncentrirani i u našem najboljem izdanju”

23.01.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u  sklopu 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Puli kod Istre 1961. Bit će to prva utakmica naše momčadi u proljetnom dijelu prvenstva.

– Prije svega, trenažni proces bez natjecanja za vikend ili “polaganja diplomskog rada” za vikend nema smisla. To je žar koji nastaje kada naše misli usredotočimo prema utakmici u nedjelju. Veselimo se susretu u Puli, ali u tom veselju ne smijemo zaboraviti da je to naš posao, da idemo obaviti zadatak. Moramo biti koncentrirani i u našem najboljem izdanju. To su naša očekivanja i to je naša želja – rekao je trener Slaven Belupa Tomislav Stipić.

Veseli odlična i pozitivna atmosfera u našoj momčadi uoči sutrašnje utakmice.

– Atmosferu kreira trener i ja kao trener moram ostati pijetao, a ne postati lisica. Kada je tako, onda će i atmosfera biti dobra, a ja ću ekipi služiti kao dodatan vjetar u leđa. Momčad je ogledalo trenera i zato moram biti čist i najbolji. Ostalo ništa nije upitno – objasnio je Stipić.

Cilj je samo jedan.

– Samo pobjeda zadovoljava gladnu trenersku dušu – zaključio je trener naše momčadi.

Utakmica Slaven Belupa i Istre 1961 igrat će se sutra na Aldo Drosini s početkom u 17:05.