Tomislav Stipić novi je trener Slaven Belupa

08.10.2019.


Tomislav Stipić novi je trener Slaven Belupa! Riječ je o 40-godišnjem stručnjaku iz Tomislavgrada, rođenom 1. kolovoza 1979. godine, koji je posljednji angažman imao u švicarskom Grasshoppersu. Svoju je trenersku karijeru krenuo graditi prije dvadesetak godina u Njemačkoj, a do sada je vodio u 2. Bundesligi Erzgebirge Aue, mladu momčad Ingostadta, Stuttgarter Kickerse, U-19 momčad Eintrachta te kineskog drugoligaša Nantonga. S našim je klubom potpisao ugovor na dvije i pol godine.

Stručni stožer činit će i Sandro Bloudek kao pomoćni trener. Bloudek je u svojoj igračkoj karijeri branio boje, između ostalih, i Varteksa i Šibenika, a kao jedan od najvećih slovenskih talenata iz Maribora je otišao u talijanski Milan. Kondicijski trener bit će Miro Petrić s iskustvom rada u Grasshopperu, Eintrachtu, Istri, Dinamu i još nekoliko klubova.

Cijelom novom stručnom stožeru želimo sreću i uspješan boravak u našem klubu!