Tomislav Stipić nakon utakmice s Istrom 1961

20.03.2021.


Nogometaši Slaven Belupa remizirali s Istrom 1961 u 26. kolu Hrvatski Telekom Prve lige rezultatom 1:1. Iako su bili bolji takmac na terenu i imali puno više prilika, na kraju nisu uspjeli stići do sva tri boda.

– Žalim za dodatna dva boda jer nam gosti u drugom poluvremenu praktički centar nisu prošli dok smo mi, samo u nastavku, imali četiri stopostotne prilike. Nažalost, nismo imali dovoljno mirnoće. S ovom ekipom bih mogao sve jer mi vjeruju. U samo sedam dana odigrali su tri utakmice. Energetski su bili top i držali su se tehničko-taktičkih zahtjeva. Iako glupo zvuči u ovom trenutku, zaista sam ponosan – rekao je trener Tomislav Stipić.

Naša je momčad u današnjoj utakmici stvorila veliki broj odličnih prilika.

– Može se dogoditi kriza rezultata, ali ako se dogodi kriza igre onda imamo problem. Mi stvaramo prilike i igramo dobro. Danas smo se odmaknuli bod više u odnosu na Lokomotivu, a nakon stanke nam slijedi Varaždin. Naš cilj bit će pobjeda.