Tomislav Stipić nakon Hajduka

07.04.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u zaostaloj su utakmici 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige remizirali s Hajdukom u Splitu rezultatom 2:2. Dva gola za našu momčad postigao je Krstanović, a Hajduk je do boda stigao u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena.

– Iz naše perspektive mislim da smo odigrali perfektnu utakmicu i tehničko i taktički. Odrađena je puna hrabrosti i puna strpljivosti pogotovo kada smo igrali s igračem više. Danas stvarno mogu biti ponosan, ali i na ovo cijelo vrijeme koje provodim s ekipom. Žao nam je zbog ovog drugog primljenog gola no treba prijeći preko toga – rekao je Stipić.

Drugi gol Hajduka pao je u samoj završnici susreta.

– Treba vidjeti ovaj drugi gol jer je njihov igrač stajao u živom zidu, a ja mislim da bi trebao biti metar odmaknut od njega. Dogodio se disbalans u utakmici jer su suci među sobom očito imali nekih nesuglasica. Tri minute su diskutirali samo oko zamjene… Ne znam što se događalo i to nije moj posao, no ne znam zašto se drugi gol nije provjeravao VAR-om – zaključio je Stipić.