TOMISLAV IVKOVIĆ ZADOVOLJAN IGROM I NEODLUČENIM ISHODOM NA STARTU PROLJETNOG PRVENSTVA

10.02.2018.


Nakon osvojenog boda s Interom u Zaprešiću trener Slavena Belupa Tomislav Ivković nije krio zadovoljstvo nakon utakmice koja je odigrana na otvorenju proljetne sezone.
Bio je to vrlo čvrst susret u kojem su obje momčadi po mokrom travnjaku prikazale kvalitetnu igru u kojoj su nedostajali samo golovi. Igralo se borbeno i mislim da smo mi bili opasniji u napadu uz tri vrlo dobre prigode koje nažalost nismo realizirali. Zadovoljan sam našim prvim proljetnim prvenstvenim nastupom koji je vrlo obećavajući i uvjeren sam da ćemo u sljedećim utakmicama biti još bolji – kazao je trener našeg kluba i dodao:
Inter je u Zaprešiću za svakog prvoligaša nezgodan suparnik i zato je osvojeni bod za nas i te kako važan. Sada nam predstoji susret s Cibaliom u Koprivnici u kojem očekujem još bolju igru i pun pogodak – naglasio je Tomislav Ivković.