TOMISLAV IVKOVIĆ: VJERUJEM U SVOJE IGRAČE I S LOKOMOTIVOM OČEKUJEM KVALITETNU IGRU

13.04.2018.


Ovog vikenda igrat će se 29. kolo hrvatskog prvoligaškog prvenstva u kojem Slaven Belupo gostuje kod zagrebačke Lokomotive, koja na ljestvici ima dva boda manje i također je jedan od kandidata za osvajanje petog mjesta.

Bit će to za Slaven Belupo vrlo važna utakmica u kojoj će tražiti bolju i kvalitetniju igru nego što ju je prikazao u posljednja tri kola, s Istrom i Osijekom u gostima te s Rijekom kod kuće u kojima je ostao bez bodova.

Nakon nekoliko dana lošijeg ambijenta i atmosfere opet smo počeli razmišljati pozitivno i zbog toga je ozračje u momčadi na višoj razini. Zadovoljan sam, vjerujem u svoje igrače i mislim da ćemo s Lokomotivom izgledati kvalitetnije i pokazati više nego što smo pokazali na posljednjim utakmicama – kazao je na pressici trener Slavena Belupa Tomislav Ivković i nastavio:

Spremni smo za nedjeljni susret u kojem očekujem kvalitetan pristup svakog pojedinca i naravno cijele momčadi – istaknuo je između ostalog trener naše momčadi.

Utakmica Lokomotiva – Slaven Belupo igra se u nedjelju (15. travnja) s početkom u 17 sati na stadionu Zagreba u Kranjčevićevoj, a vodit će je Igor Križarić iz Čakovca.

Njegovi pomoćnici bit će Borut Križarić također iz Čakovca i Marko Stolnik iz Varaždina. Četvrti je Marko Cestarić (Sisak), delegat Zoran Pandža (Vinkovci), a kontrolor suđenja Alojzije Šupraha (Split).