TOMISLAV IVKOVIĆ: S DINAMOM OČEKUJEM KVALITETNU UTAKMICU I NISMO BEZ IZGLEDA

03.05.2018.


U Slavenu Belupu sve je spremno za utakmicu 33. prvoligaškog kola s vodećim i najvjerojatnije novim prvakom Dinamom.

Utakmica se igra u petak s početkom u 20 sati na kojoj se očekuje, kao i u prošlom kolu s Hajdukom, ispunjena tribina koprivničkog stadiona.

Na današnjoj konferenciji za novinare trener našeg kluba Tomislav Ivković je kazao:

Želja mi je od Slavena Belupa stvoriti momčad koju će svi respektirati, bilo da igra kod kuće ili u gostima. Igramo protiv vodeće momčadi prvenstva, jako smo motivirani i očekujem jednu kvalitetnu utakmicu. Analizirali smo Dinamo koji u svojim redovima ima odlične individualce, no mislim da ćemo im se uspješno suprostaviti – istaknuo je Ivković i dodao:

Nedostajat će nam Trebotić zbog ozljede kojega će u kadru odabira za utakmicu zamijeniti mladi Brković. U sastav će se najvjerojatnije vratiti Katić koji je odradio dvije utakmice zabrane nastupe, a početnu momčad odredit ću uoči susreta – rekao je između ostalog trener našeg kluba.

Utakmicu će voditi Ivan Bebek (Rijeka), a njegovi će pomoćnici biti Goran Pataki (Đakovo) i Nikola Kečkiš (Virovitica). Četvrti je Mario Zebec (Cestica), a delegat Branko Bebić (Metković).

Mole se navijači da ranije dođu na utakmicu kako bi se izbjegla gužva na blagajnama za kupnju ulaznica.