Tomislav Ivković nakon Istre: Nisam ni zadovoljan ni nezadovoljan

29.07.2018.


Nogometaši Slaven Belupa odigrali su 1:1 u prvom kolu Hrvatski Telekom Prve lige na gostovanju u Puli kod Istre.

Evo što je trener Slavena Tomislav Ivković rekao nakon utakmice:

– Nisam ni zadovoljan ni nezadovoljan. Imali smo dominaciju i dosta šansi te smo poveli uz jednu dozu sreće. Mogli smo završiti utakmicu da smo zabili taj drugi gol, ali nismo. Istra je krenula na sve ili ništa, publika ju je digla i nosila te su nam u tih par minuta stvorili nervozu i postigli pogodak – rekao je Ivković.

Na kraju ostaje žal što naši nogometaši nisu osvojili sva tri boda.

– Kada gledam cijelu utakmicu i šanse koje smo imali možda smo trebali dobiti utakmicu. Prvenstvo je dugo i vidjet ćemo kasnije jesmo li osvojili bod ili izgubili dva. Valja istaknuti da su igrači dali svoj maksimum po vrlo teškim uvjetima – zaključio je trener Slaven Belupa.