TOMISLAV BUŠIĆ MOŽE POTRAŽITI NOVI KLUB

08.01.2013.


Iako je pod vodstvom trenera Ferenčine krenuo sa zimskim pripremama napadač Slavena Belupa Tomislav Bušić dobio je slobodne ruke u traženju nove sredine, jer su u koprivničkom prvoligašu odlučili da im njegove usluge više nisu potrebne.

Na konferenciji za novinare, koja je jučer održana u Plavom salonu to je potvrdio i direktor kluba Zvonimir Šimunović:
Iako Bušić ima ugovor do kraja lipnja procijenili smo da je za njega i nas bolje da pronađe novi klub u kojem će moći pokazati koliko vrijedi. Inače, riječ je o vrlo karakternom igraču koji je nekad igrao bolje, a nekad lošije. Nećemo mu praviti nikakvih problema u odabiru novog kluba, što znači da je potpuno slobodan u traženju druge sredine – istaknuo je Zvonimir Šimunović i dodao:
Stoper Šestak koji je prošlu sezonu proveo na posudbi u trećeligašu Koprivnici sada će na posudbu u redove drugoligaša Zeline, gdje je na posudbu već otišao Kuprešak – zaključio je direktor Slavena Belupa.