Tomislav Božić uspješno operiran

20.06.2023.


Kapetan Slaven Belupa Tomislav Božić prošlog je tjedna uspješno sanirao svoju ozljedu u Specijalnoj bolnici Sv. Katarina gdje ga je operirao naš bivši doktor, a danas doktor reprezentacije Hrvatske Eduard Rod. Stručnom terminologijom, Božiću je rađena resekcija Haglundove egzostoze i toaleta Ahilove tetive.

Operacije je prošla na najbolji mogući način, a našem kapetanu sada slijedi rehabilitacija s klupskim fizioterapeutima.

– Propustit ću uvodnih nekoliko kola, no morao sam sanirati ozljedu koja me mučila cijelo proljeće. Htio bih se zahvaliti doktoru Rodu koji je napravio odličan posao, a ja sam sada u potpunosti koncentriran na rehabilitaciju. Jedva čekam se vratiti u puni trening i krenuti s utakmicama – rekao je Božić.

Kapetane, brz oporavak!