TIN SAJKO pozvan u U-15 reprezentacije Hrvatske!

03.07.2018.


Tin Sajko, mladi nogometaš Slaven Belupa, pozvan je u Ljetni kamp U-15 reprezentacije Hrvatske. Mladi vratar rođen 2004. godine trenutno je stariji pionir, a vodi ga trener Želimir Mešnjak. Sajko će se mladoj reprezentaciji priključiti 19. srpnja u Zagrebu gdje je zakazano okupljanje.

Zajedno sa svojim suigračima iz reprezentacije odigrat će i dvije prijateljske utakmice i to obje protiv Albanije. Prva će se igrati 23. srpnja u Dugoj Resi, a druga dva dana kasnije u Karlovcu.

– Biti pozvan u reprezentaciju je velika čast, ali isto tako i velika odgovornost jer moram dati svoj maksimum. Osjećaj je fenomenalan, obitelj i prijatelji susretni i nadam se da ću opravdati ovaj poziv. Nadam se da ću dobiti priliku u pripremnim utakmicama i da ćuto zaslužiti pružajući sve od sebe na treninzima. Ovaj poziv je dokaz kvalitetnog rada, ali i veliki motiv za budućnost – rekao je mladi reprezentativac.

Čestitamo našem Tinu i želimo mu puno sreće u reprezentaciji Hrvatske.