Teren s novom umjetnom travom gotov i spreman za korištenje

03.06.2020.


Danas je novi teren s umjetnom travom i službeno predan Nogometnom klubu Slaven Belupo! Tehnički direktor Slaven Belupa Robert Kerovec, predstavnica HNS-a Andreja Dokuš, predstavnik izvođača radova Miljenko Sakoman i nadzornik radova Krešimir Gluhak danas su potpisali zapisnik o primopredaji novog terena na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš. Radovi su gotovi te teren spremno čeka povratak mladih nogometaša naše Škole nogometa na redovite treninge.

– Iznimno nam je drago što su naš klub i naša Škola nogometa i svi njeni polaznici dobili još bolje uvjete za rad i svakodnevni napredak. Zahvalio bih se Hrvatskom nogometnom savezu na suradnji u ovom hvalevrijednom projektu zamjene dotrajalog i postavljanju novog travnjaka s umjetnom travom. Vrijednost investicije je oko 2 milijuna kuna – rekao je Robert Kerovec.