TEHNIČAR 1974 – SLAVEN BELUPO IGRAJU U LUDBREGU

22.09.2015.


U sklopu 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa Slaven Belupo će se susresti s koprivničko-križevačkim županijskim prvoligašem Tehničarom 1974 iz Cvetkovca, kojeg vodi bivši trener i sportski direktor farmaceuta Roman Sović.
Nema dvojbe da je Slaven Belupo favorit kojem ćemo se nastojati suprostaviti najbolje što možemo i pokazati da smo zasluženo vodeći županijski prvoligaš – kazao je Sović, dok je trener Slavena Belupa Željko Kopić rekao:
Za Tehničar igra nekoliko igrača koji su prošli školu našeg kluba, a neki su bili i kandidati za prvoligašku momčad. Usto, za Cvetkovčane nastupa i Kruno Lovrek svojedobno jedan od najbolji prvoligaških strijelaca. Naravno, mi smo favoriti i očekujem sigurnu pobjedu.
Utakmica će se igrati u srijedu (23. rujna) na stadionu Podravine u Ludbregu s početkom u 15.30 sati.
Susret će voditi Bruno Marić iz Daruvara, a njegovi pomoćnici bit će Sanja Rođak-Krašić i Goran Loparac. Četvrti je Ivan Župan, a delegat Darko Matošić (Peteranec).