Team building u Adrenalinskom parku Vručina

16.11.2023.


Nogometaši i stručni stožer Slaven Belupa jučerašnji su dan iskoristili za team building u mjestu Hrastovsko, u Adrenalinskom parku Vručina gdje nam je još jednom izvrstan domaćin bio naš legendarni napadač Bojan Vručina.

– Ako me sjećanje ne vara, Slaven je osvojio šest bodova u četiri kola nakon prošlog druženja u našem adrenalinskom parku. Minimalno toliko mu želim i protiv Lokomotive, Dinama, Rijeke i Osijeka u utakmicama koje će igrati do zimske stanke. Hvala dečkima na dolasku i sretno u nastavku prvenstva, uvijek je veliko zadovoljstvo ugostiti moj klub – rekao je Vručina.

Hvala domaćinu na vrhunskoj organizaciji i odličnom gostoprimstvu, a istaknimo da se najboljom ekipom nakon cjelodnevnog natjecanja pokazao sastav: Čović, Račić, Kamberi, Cascini i Mađarić.