Talentirani Luka Likin igrao za U-19 reprezentaciju na Međunarodnom prijateljskom turniru “4 nacije”

11.09.2019.


Mladi i talentirani nogometaš Slaven Belupa Luka Liklin igrao je za U-19 reprezentaciju Hrvatske na Međunarodnom prijateljskom turniru “4 nacije”. Naša je reprezentacija remizirala u susretima s vršnjacima Rusije rezultatom 0:0 i Francuske 1:1 te je upisala poraz od Slovenije rezultatom 3:4. Liklin je pod paskom izbornika Josipa Šimunića dobio priliku na utakmicama s Rusijom i Slovenijom i tako upisao prva dva nastupa u ‘kockastom dresu’.

– Ponosan sam što sam upisao prve minute za našu reprezentaciju. Bila je velika čast, ali i odgovornost igrati za Hrvatsku. Hvala izborniku što mi je pružio priliku i nadam se da sam opravdao njegovo povjerenje. Vraćam se u klub pun motiva. Želim se kroz juniorske prvenstvene utakmice i prvenstvene utakmice druge momčadi dokazivati i opet doći do poziva za reprezentaciju i ‘danas – sutra’ do prve momčadi Slaven Belupa – rekao je Liklin po povratku.

Bravo Luka, čestitamo ti na nastupima za U-19 reprezentaciju Hrvatske!