SVI TRENINZI PODREĐENI SU UTAKMICI S LOKOMOTIVOM – ISTIČE ŽELJKO KOPIĆ

31.08.2016.


Svakodnevnim treninzima nogometaši Slavena Belupa žele na najbolji način iskoristiti prvoligašku stanku kako bi se što bolje pripremili za nastavak prvenstva u kojem ih 11. rujna (nedjelja 17 sati) na njihovom travnjaku očekuje susret sa zagrebačkom Lokomotivom.
Sve ide prema predviđenom programu, igrači marljivo vježbaju osim Međimorca koji je morao na operaciju koljena i Jovičića koji je pozvan u mladu reprezentaciju Bosne i Hercegovine – ističe trener našeg kluba Željko Kopić, te dodaje:
Do ogleda s Lokomotivom nećemo igrati prijateljsku utakmicu jer se nastojimo što bolje pripremiti za ovaj vrlo važan susret. Lokomotiva je kvalitetnija momčad nego što to trenutačno pokazuje njen plasman i zato moramo sve podrediti toj utakmici ako želimo osvojiti bodove – zaključio je Željko Kopić koji će danas poslijepodne, zbog treninga mlade reprezentacije Švedske na Gradskom stadionu, trening održati na igralištu Tehničara u Cvetkovcu.