Sutra u Koprivnici gostuje Dinamo, Purić i Filipović: “Svjesni smo njihove snage, ali to nam je samo motiv više”

26.07.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu drugog kola Hrvatski Telekom Prve lige biti domaćin Dinamu iz Zagreba. Utakmica će se na koprivničkom Gradskom stadionu igrati s početkom u 19 sati, a najavili su ju pomoćni trener Vedran Purić i vratar Ivan Filipović. Složili su se Slavenaši da moraju pružiti puno više nego u Osijeku jer im u Koprivnicu stiže najbolja momčad lige. Svjesni su snage Dinama, ali u tome vide dodatan motiv. Više o samoj utakmici, protivniku i očekivanjima pogledajte u videoprilogu.

Podsjetimo još jednom, ulaznice će se prodavati u pretprodaji danas od 14 do 17 sati na blagajni 1 i koštat će 40 kuna te na sutra, na dan utakmice kada se blagajne otvaraju u 17 sati.