SUSRET SLAVEN BELUPO – HAJDUK ZAVRŠIO JE NAJREALNIJIM ISHODOM

17.04.2016.


Nakon utakmice Slaven Belupo – Hajduk obojica trenera, Željko Kopić i Damir Burić nisu bili previše nezadovoljni krajnjim rezultatom.
Bila je to jedan discipliniran susret u kojem je krajnji ishod najrealniji. I mi i Slaven Belupo igrali smo vrlo oprezno, ali s dosta grešaka zbog vjetra i malo “đombastog” travnjaka. No, vratit ću se na plasman koprivničkog prvoligaša u finale Kupa gdje mu želim puno sreće i da osvoji taj trofej – istaknuo je trener Hajduka Damir Burić, dok je strateg naše momčadi Željko Kopić kazao:
Hvala na čestitkama za plasman u finale Kupa gdje ćemo pokazati sigurno bolju igru nego danas. Osobno mislim da je utakmica s Hajdukom završila najrealnijim ishodom, iako sam priželjkivao pobjedu. Nismo bili dobri prema naprijed, dok je obrana ispunila očekivanja. Neki igrači nisu bili na svojoj razini iz prijašnjih utakmica – zaključio je Željko Kopić.