Stipić uoči Dinama: “Samo s pobjedom postajemo interesantni”

05.12.2020.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 14. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti aktualnog prvaka Dinamo iz Zagreba. Bit će to prva utakmica naše momčadi na domaćem teren nakon pobjeda u Šibeniku i Gorici.

Kako je momčad? Kakava je atmosfera i kako se osjećate nakon pobjede u Gorici?

– Dan nakon Gorice smo pohvalili momčad i čestitali joj na pobjedi. Napravili smo analizu i iznijeli razloge pobjede, kao i detalje koje trebamo popraviti kako bismo napredovali još više. Sažetak sastanka bio je da su igrači sretni i željni daljnjeg razvoja, a ja osobno sam sjeo u auto i otišao u Omiš kod majke na pitu od zelja i podijelio ljepotu pobijede s roditeljima.

Dinamo je prije dva dana osigurao proljeće u Europi pobjedom nad Feyenoordom, ali naša momčad s optimizmom gleda na sutrašnju utakmicu koja će se igrati od 15 sati.

Što očekujete od sutrašnje utakmice?

– Samo s pobjedom postajemo interesantni svima i mijenjamo standarde. S porazom možemo dobiti samo sažaljenje i ostati jedan mali djelić većine.