Stipić nakon gostovanja kod Istre: “Remi je najrealniji, iako smo bili za nijansu bolji i hrabriji”

23.02.2020.


Trener Tomislav Stipić nakon remija u Puli s Istrom 1961 rezultatom 1:1 bio je zadovoljan igrom svoje momčadi, osim početka utakmice.

– Mislim da smo se previše igrali nogometa u prvih 15 minuta. Očekivali smo Istru koja će u bloku čekati naše pogreške, ali krenuli su u presing i iz jedne oduzete lopte došli do kornera nakon kojeg je pao gol. Slabo smo okretali strane i držali se dogovora iz svlačionice. To je trajalo do otprilike 20. minute, a odntad smo postajali sve hrabriji. Kada smo izjednačili vidjeli smo da domaćin ima osjećaj da može izgubiti sve. U drugom poluvremenu Istra je stala još defenzivnije i to nam je otežavalo pronaći put do njihovog gola. Imali smo prilike preko Krstanovića i Glavčića, bili za nijansu bolji i hrabriji od protivnika, ali mislim da je remi na kraju najrealniji rezultat.