Stipić nakon Dinama: “Dali smo najbolje što možemo”

03.03.2021.


Nogometaši Slaven Belupa poraženi su u 1/4 finala Hrvatskog nogometnog kupa od Dinama u Zagrebu rezultatom 2:0. Utakmicu je komentirao naš trener Tomislav Stipić.

– Čestitam Dinamu na prolazu u polufinale. Od mene ne biste vidjeli sretnu osobu ni kada bih izgubio u dvorištu na male golove, tako nećete vidjeti ni danas jer smo izgubili i jer nismo ostvarili prolaz u polufinale. Jako sam zadovoljan s cijelom ekipom, ovo je bila utakmica s velikim intenzitetom, iako smo prije tri dana igrali ovdje, s mnogo tranzicija, mnogo duela, s mnogo hrabre igre tako da bih pohvalio sve aktere ove igre danas koji su opravdali ovo četvrtfinale. Mi smo došli ovdje dati najbolje što možemo i mislim da smo to učinili.

Slijedi prvenstvena utakmica s Lokomotivom u subotu u Koprivnici od 15 sati.

– Prije svega moram sebi ostati vjeran i ono u što vjerujem moram prenijeti u glavu i srca mojih igrača. Mi ćemo ići hrabro. Imamo sedam bodova više od Istre koju pratimo, veselimo se utakmici s Lokomotivom za tri dana i idemo tamo iskrcati sve.