Stipe Bačelić Grgić produžio ugovor sa Slaven Belupom

21.05.2020.


Stipe Bačelić Grgić stavio je jučer potpis na ugovor s NK Slaven Belupo do ljeta 2022. godine. Tako će šibenski veznjak u našem klubu ostati još najmanje dvije godine.

– Sretan sam što sam produžio ugovor sa Slaven Belupom jer se u ovom klubu i gradu osjećam izrazito ugodno. Želim se zahvaliti treneru Tomislavu Stipiću koji je inzistirao na mom ostanku te direktoru Šimunoviću i Upravi na ukazanom povjerenju. Na meni je da se svojim zalaganjem na svakom treningu i na svakoj utakmici odužim svima te da zajedno sa svojim suigračima učinim sve da već ove sezone dođemo do velikog rezultata – rekao je Bačelić Grgić.

Desetka Slaven Belupa u klub je stigao u kolovozu 2018., a ukupno je boje našeg kluba branio u 41 utakmici. Postigao je pet pogodaka i zaradio sedam žutih kartona.