STEFAN SAVIĆ POTPISAO ZA NIZOZEMSKOG PRVOLIGAŠA RODU

27.01.2017.


Nakon Dine Štigleca koji je prije tri tjedna dogovorom klubova uz novčanu odštetu otišao u ljubljansku Olimpiju, s našim klubom ugovor je također dogovorno i uz novčanu odštetu raskinuo i napadač Stefan Savić koji je danas pristupio nizozemskom prvoligašu Roda Kerkrade.
Savić je u jesenskom prvenstvu za Slaven Belupo postigao dva pogotka, imao šest asistencija na 19 prvenstvenih utakmica i bio među najistaknutijim igračima.
U naš klub došao je u ljeto 2015. godine iz Red Bulla u kojem je prošao sve uzrasne kategorije, te kao vrlo daroviti mladi igrač sa 17 godina zaigrao i za seniorsku momčad ovog poznatog austrijskog prvoligaša.
Prije dolaska u Slaven Belupo igrao je za drugoligaške austrijske momčadi FC Lieferinger i LASK iz Linza te bio najbolji asistent lige s deset završnih dodavanja.
Slaven Belupo zahvaljuje se svemu što mu je Savić svojom igračkom kvalitetom dao te mu želi što više uspjeha u novoj sredini u nastavku njegove karijere.