STEFAN SAVIĆ- NOVO POJAČANJE SLAVENA BELUPA

24.06.2015.


Nogometašima Slavena Belupa koji se pripremaju na Rogli priključio se još jedan novi igrač. Riječ je o Stefanu Saviću (21), mladom reprezentativcu Austrije rođenom u Salzburgu.
Savić je kao ofanzivni vezni prošao sve mlađe kategorije najboljeg austrijskog kluba Red Bulla i kao jedan od najdarovitijih mladih igrača Austrije u svojoj generaciji sa 17 godina zaigrao za njegovu seniorsku momčad, za koju je nastupao u domaćim i europskim natjecanjima.
Prošle sezone igrao je za austrijske drugoligaše FC Lieferinger i LASK iz Linza i bio najbolji asistent lige s deset završnih dodavanja.
Slaven Belupo je sa Stefanom Savićem potpisao ugovor na dvije i pol godine a njegov prvi nastup za naš klub, kako se očekuje, bit će u subotu kada farmaceuti igraju prijateljsku utakmicu sa slovenskim prvoligašem Krkom iz Novog Mesta.