Startala Lino liga u organizaciji Škole nogometa Slaven Belupa

13.09.2021.


Ovog vikenda startala je “Lino liga” u organizaciji Škole nogometa NK Slaven Belupo. Radi se o turniru za U-9 generaciju na kojem sudjeluju klubovi iz “našeg bazena”, klubovi prijatelji, a koji će pružiti mladim igračima dodatnu aktivnost u kojoj će moći uživati u igri i druženju, a ujedno i razvijati svoje sposobnosti i znanja. Klubovi koji sudjeluju su Virovitica, Đurđevac, Mladost iz Ždralova, Bjelovar, Starigrad, Lumen, Donje Međimurje i Slaven Belupo, a svaki od njih bit će domaćin jednog turnira. Na završnom, koji će se igrati u Koprivnici, proglasit će se ukupni pobjednik.

Jučer je domaćin bilo Donje Međimurje, a Slaven Belupo je pod vodstvom trenera Josipa Teteca ostvario dvije pobjede te po remi i poraz. Bolji je bio od Mladost iz Ždralova i Đurđevca, remizirao je s Lumenom, dok je poražen od Bjelovara. Mladi Slavenaši su trenutno treći sa sedam bodova, tri manje od prvoplasiranog Bjelovara. Idući turnir igrat će se idućeg vikenda u Bjelovaru.

“LINO LIGA”: https://bit.ly/2XhHWcg