Sretna i uspješna 2022. godina!

01.01.2022.


Nogometni klub Slaven Belupo želi svim ljudima dobre volje sretnu i uspješnu 2022. godinu! Čestitkama se pridružio i naš trener Zoran Zekić.

– Mom Slaven Belupu i svim njegovim simpatizerima želim sve najljepše u narednoj godini. Da je što manje ozljeda i briga, a što više zdravlja, sreće i sjajnih nogometnih predstava. U to ime, nadam se da će i Hajduk moći protiv nas na Poljudu proslaviti svoj rođendan kako su i planirali jer je i mojim igračima i meni otužno igrati većinu utakmica pred praznim tribinama, a sjajna atmosfera sigurno bi na višu razinu podigla taj susret i našem sportskom protivniku omogućila proslavu rođendana kakvu zaslužuje, a mojim igračima, meni i cijeloj sportskoj javnosti spektakl kakav rijetki navijači na svijetu prirede. Nogomet se igra za navijače, a naš nogomet se atmosferom koju prirede Boysi, Kohorta, Torcida i druge skupine, može ponositi.

Sretna Nova godina!