Sretan 20. rođendan Močilama

15.08.2023.


Nogometaši Slaven Belupa danas su povodom 20. rođendana županijskog prvoligaša Močila odigrali prijateljsku utakmicu na Močilskoj areni.

Naša je momčad slavila rezultatom 3:8, a pogotke su postigli tri puta Štrkalj, dva puta Mrdaković te po jednom Šakota, Herceg i Štefulj. Za domaćina su precizni bili Švagelj, Horvatinović i Šteingel.

Još jednom želimo sve najbolje Močilama povodom rođendana, sreću u novoj sezoni i sve najbolje u budućnosti.

Hvala na domaćinstvu i gostoljubivosti. Koprivnica je još jednom pokazala da je grad sporta.

MOČILE – SLAVEN BELUPO 3:8 (2:1)

KOPRIVNICA – Močilska arena. Gledatelja 700. Sudac: Mario Vecko (Koprivnica).

STRIJELCI: 0:1 – Štrkalj (10), 1:1 – Švagelj (19-11 m), 2:1 – Horvatinović (21), 3:1 – Šteingel (46), 3:2 – Šakota (61), 3:3 – Herceg (74), 3:4 – Mrdaković (77), 3:5 – Štrkalj (81), 3:6 – Štefulj (84), 3:7 – Štrkalj (87), 3:8 – Mrdaković (89)

MOČILE: Vrhovec, Radić, Kovačić, Šantek, Posavec, Šostarić, M. Švagelj, Drk, Horvatinović, Kranjčević, Palčić; još su igrali: Perika, Belaj, Miller, L. Švagelj, Habek, Žagar, Šegović, Šteingel, Varović. TRENER: Vedran Bači.

SLAVEN BELUPO: Jesenović, Krušelj, Eškinja, Čurković, Marina, Cascini, Šakota, Štrkalj, Manaj, Mađarić, Štefulj; još su igrali: Letica, Jagušić, Bošnjak, Mrdaković, Herceg, Brundić, Ivanda. TRENER: Ricardo Moniz.