SPREMNI SMO ZA FINALNU UTAKMICU S DINAMOM I NISMO BEZ IZGLEDA – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

10.05.2016.


Danas se u Osijeku s početkom u 18 sati igra finalna utakmica Hrvatskog nogometnog kupa u kojoj će Slaven Belupo odmjeriti snage s aktualnim prvoligaškim prvakom Dinamom, koji je i prošle godine bio najbolji u kup-natjecanju.
Svjesni smo snage Dinama koji je naša najbolja momčad i favorit u finalnom ogledu. Mi smo svojim rezultatima zaslužili igrati u samoj završnici i to ćemo sigurno pokazati na travnjaku. Igrat ćemo maksimalno angažirano, disciplinirano i napadački. Ako smo u polufinalu bili bolji od Rijeke vjerujem da nismo bez izgleda ni sa Dinamom. Kako se igra jedna utakmica mislim da možemo uspjeti – kazao je Željko Kopić, dok je naš kapetan Mateas Delić dodao:
Moramo biti maksimalno koncentrirati jer je Dinamo kvalitetna momčad koja zna iskoristiti i najmanju grešku. Jako smo motivirani i dat ćemo sve od sebe da osvojimo ovaj vrijedan trofej – rekao je između ostalog Mateas Delić.
Prvi stručnjak Dinama Zoran Mamićje vrlo optimističan, ali isto tako i oprezan.
Cilj nam je da i ove sezone osvojimo dvostruku krunu. Prvenstvo smo već apsolvirali, a sada naravno da želimo i Kup. Kvalitetna smo momčad, prednost je na našoj strani, ali Slaven Belupo i te kako respektiramo. Vrlo su dobra ekipa i sigurno nam neće biti lako – naglasio je Zoran Mamić, dok je kapetan Modrih Domagoj Antolić istaknuo:
Imamo znatno više ovakvih utakmica u svojim nogama i objektivno je da budemo bolji od farmaceuta. Naši suparnici igraju dobar nogomet, imaju nekoliko kvalitetnih igrača, ali mi smo ipak u prednosti. Vjerujem u još jednu dvostruku krunu, a s osvajanjem Kupa oprostili bi se od još jedne uspješne sezone – zaključio je Domagoj Antolić.