SPORTSKI DIREKTOR "SNIMA" MAKEDONCE I SJEVERNE IRCE

02.07.2012.


Roman Sović, sportski direktor Slavena Belupa bit će nazočan u utorak na utakmici prvog pretkola Eurolige između makedonske Škendije i sjevernoirskog Portadowna.

Susret će se igrati na stadionu Milana u Kumanovu na kojem je Slaven Belupo prije dvije godine već nastupio u europskom natjecanju, jer Škendija nije dobila Uefinu dozvolu za igranje na njenom stadionu u Tetovu.

Odlazim u Kumanovo najvjerojatnije s pomoćnim trenerom Pavom Crncem kako bi se uživo uvjerili u mogućnosti jedne i druge momčadi. Kompletno ćemo „snimiti“ obje ekipe, vidjeti njihovu snagu i kvalitetu igrača, te nakon povratka u Koprivnicu sve prenijeti treneru Ferenčini. Uvjeren sam, da ćemo napraviti dobru analizu, uočiti mane i prednosti Makedonaca i Sjevernih Iraca, te se na najbolji način pripremiti za jednu od ove dvije momčadi koja će biti pobjednik u prvom pretkolu Eurolige – kazao je Roman Sović.