SPLIT JE KVALITETAN, ALI BODOVI OSTAJU U KOPRIVNICI – REKAO JE ANTE ČAČIĆ

07.05.2015.


Slaven Belupo u susretu sa Splitom otvorit će u petak 33. prvenstveno prvoligaško kolo. Bit će to ogled suparnika koji trenutačno zauzimaju peto, odnosno šesto mjesto na ljestvici na kojoj Splićani imaju bod više.
Zbog toga se očekuje dobra i zanimljiva utakmica u kojoj Koprivničanci vjeruju u osvajanje sva tri boda i potpuni odmak od klubova koji će se boriti za prvoligaški opstanak.
Vrlo važna utakmica za nas, kvalifikacijska kao i sve do sada, jer još nismo potpuno osigurali status među najboljim hrvatskim klubovima. Sigurno da neće biti lako, ali vjerujem u uspjeh svoje momčadi. U sastav se vraćaju Edson i Delić, Gregurina se također oporavio od ozljede, a nedostajat će nam samo Ozobić koji je operirao trbušni zid – naglasio je trener našeg kluba Ante Čačić i dodao:
Split je kvalitetna i iskusna momčad koja također ima iskusnog trenera i zato moramo igrati najbolje što znamo ako želimo do pobjede. Svaki naš igrač mora biti potpuno angažiran u ovom susretu, jer samo tako možemo do uspjeha kojeg očekujemo – kazao je Ante Čačić koji će početnu jedanaestoricu odrediti uoči utakmice.
Susret Slaven Belupo – Split počet će u 18 sati, a vodit će ga Damir Batinić (Osijek). Njegovi pomoćnici bit će Tomislav Petrović (Valpovo) i Miro Grgić, dok je četvrti sudac Dario Bel (obojica iz Osijeka). Delegat: Ivan Jurina (Zabok).
Pozivaju se navijači našeg kluba da u što većem broju dođu na ovu vrlo važnu utakmicu i svojim bodrenjem pomognu farmaceutima u borbi za osvajanje bodova.
Gledatelje s kupljenom ulaznicom očekuje i nagradna igra koju zajednički provode PAN i Slaven Belupo. Dođite!