SPEKTAL U LUDBREGU Hava, Daja, Dodo, Vrući i mnogi drugi branili boje Slaven Belupa

02.09.2022.


Hava kapetan, Daja i Gača u obrani, Dela i Pure na bokovima, Dodo i Vrući u napadu… Vratio nas je jučerašnji veteranski turnir igran povodom dana Svete Nedjelje u Ludbregu u prošlost Slaven Belupa. Nekoliko generacija Slavenaša pokazalo je da su još uvijek pravi majstori i da im je ‘nogomet u krvi’. Vrijeme prolazi, moć je nešto manja, ali znanje i klasa ostaju. Naši veterani svladali su veterane Podravine iz Ludbrega rezultatom 5:2 i veterane reprezentacije Hrvatske s 2:0, a spektakl u Ludbregu začinilo je zajedničko druženje nakon turnira.

Sastav Slaven Belupa: Hontić, Sokač, Purić, Gregurina, Mešnjak, Dodik, Drvosek, Tetec, Gal, Brgles, Jambrušić, Šomoci, Radiček, Mesić, Đurec, Dragosavljević, Lapić, Delić, Vručina, Jagić, Havaić, Međimorec, Gača, Sović, Milivojević, Galinec, Zekić.