SOVIĆ: VJERUJEM DA ĆEMO SE DOBRO PREDSTAVITI U SUSRETU S DINAMOM

26.04.2013.


Slaven Belupo se nalazi pred još jednim velikim izazovom i to najvećim u dosadašnjem prvenstvu, jer u 29. prvoligaškom kolu gostuje kod novo-starog prvaka Dinama koji je i u ovosezonskom natjecanju pokazao da nema dostojnog suparnika.
Modri su naime još jednom “prošetali” najelitnijim hrvatskim nadmetanjem osvojivši ga pet kola prije njegovog završetka i pokazali da nemaju ozbiljniju konkurenciju.
Čestitamo Dinamu na još jednom osvojenom naslovu, Zagrepčani su uvjerljivo najbolja hrvatska momčad i tu nema nikakve dvojbe. U Maksimir odlazimo da se što bolje predstavimo i vjerujem da ćemo u tome uspjeti. Naša posljednja dva ogleda s Hajdukom u Splitu i u Koprivnici su nam najbolji pokazatelj – naglasio je trener Slavena Belupa Roman Sović i nastavio:
Uz ozlijeđenog Novinića koji je izgubljen do kraja sezone nedostajat će nam zbog tri žuta kartona Gregurina i Glavica, a na manje ozljede još se žale Delić i Vugrinec. Koja će jedanaestorica istrčati u Maksimiru odlučit ću uoči susreta. No, svakom našem igraču je najveći izazov nastupiti upravo protiv najbolje prvoligaške momčadi i zbog toga vjerujem da igrom sigurno nećemo razočarati – zaključio je Roman Sović.
Utakmica Dinamo – Slaven Belupo igra se u subotu u 19 sati uz izravni prijenos na Maxtv, a vodit će je osječki sudac Andrej Burilo, dok će njegovi pomoćnici biti Hrvoje Menđušić (Vinkovi) i Dražen Pejić (Vukovara). Četvrti je sudac Danijel Trampus iz Osijeka.