SOREN CHRISTENSEN ODLUČIO POBJEDNIKA

25.01.2017.


U svom drugom nastupu na turniru Arena cup u Medulinu naša je momčad bila bolja od austrijskog St. Poltena i pobijedila 1:0.
Uz vrlo dobru igru i nekoliko propuštenih prigoda Slaven Belupo je došao u vodstvo u 36. minuti pogotkom Christensena.
I na ovoj utakmici trener Željko Kopić dao i prigodu za igru svim raspoloživim snagama osim igračima koji su lakše ozlijeđeni i onima koji imaju virozu
SLAVEN BELUPO: Marković, Purić, Međimorec, Katić, Aliti, Stevanović, Christensen, Burić, Arap, Radić, Heber (drugo poluvrijeme: Marković, Barić, Međimorec, Jovičić, Martinaga, Bistrović, Jajalo, Gregurina, Mladen, Ivanovski, Bogojević).
Trener: Željko Kopić.
Naša će momčad posljednju utakmicu u svojoj skupini koja odlučuje o plasmanu igrati u subotu s početkom u 11 sati sa slovenskim prvoligašem Rudarom iz Velenja, koji je u drugom kolu izgubio od Intera iz Zaprešića 2:0.