SOREN CHRISTENSEN I MARIO BURIĆ POTPISALI ZA SLAVEN BELUPO

15.02.2016.


Naš klub je posljednji dan prijelaznog roka iskoristio na najbolji način, jer su mu pristupila dvojica iskusnih i provjerenih igrača.

Riječ je o veznom igraču Sorenu Christensenu (29) iz Danske koji je svojedobno imao niz nastupa za mlađe reprezentacije svoje zemlje (od U-16 do U-21) a posljednje vrijeme igrao je u Norveškoj. Za Slaven Belupo je potpisao do kraja ove sezone s mogućnošću produljenja vjernosti za još godinu dana.

Ugovor s našim klubom na godinu i pol također je potpisao Mario Burić (25) koji je bio standardni igrač Lučkog u Prvoj HNL, zatim je igrao za austrijski LASK iz Linza, a posljednju sezonu proveo je u slovačkom prvoligašu Zlate Moravice. Igra na mjestu zadnjeg veznog.

Očekuje se da će obojica biti pojačanja za naš klub u proljetnom dijelu prvenstva u kojem koprivnički prvoligaš želi ostvariti što bolji plasman.