Soldo u U-21 reprezentaciji, Bogojeviću pretpoziv

10.03.2020.


Vinko Soldo, mladi nogometaš Slaven Belupa na posudbi iz Dinama, dobio je poziv izbornika Igora Bišćana u U-21 reprezentaciju za kvalifikacijske susrete za Europsko prvenstvo u kojima će mladi Hrvati snage odmjeriti sa Škotskom i Litvom. Utakmica sa Škotima igrat će se 27. ožujka u Edinburghu, dok će Litva gostovati u Puli četiri dana kasnije.

– Osjećaj je kao i uvijek poseban. Čast mi je što sam se našao na popisu izbornika Bišćana i dat ću sve da ga svojim zalaganjem i pristupom opravdam. Očekujem svih šest bodova u ove dvije utakmice protiv Škotske i Litve jer više nemamo pravo na popravni. Mislim da imamo vrhunsku momčad i da ćemo ostvariti odlazak na Euro – rekao je Soldo.

Istaknimo i da je Bruno Bogojević dobio pretpoziv u mladu reprezentaciju. Čestitamo našim igračima!