SLIJEDE GOSTOVANJA KOD HAJDUKA, INTERA I CIBALIE

06.04.2017.


Nakon što su u prošlom kolu na koprivničkom travnjaku s Lokomotivom osvojili bod, nogometaši Slavena Belupa odmah su nastavili s pripremama za tri vrlo važna gostovanja koja ih očekuju u nastavku proljetnog prvenstva.
Prvi susret imat će s Hajdukom u Splitu gdje još nisu osjetili pobjednički uspjeh, a zatim ih očekuju ogledi s Interom u Zaprešiću i Cibaliom u Vinkovcima.
Kao i uvijek trener naše momčadi Željko Kopić trenutačno razmišlja samo o prvom suparniku Hajduku s kojim će na raspolaganju imati potpuno oporavljene Musu i Christensena te Katića, koji je odradio tri javne opomene, a koji su mu itekako nedostajali s Lokomotivom. Za splitski susret najvjerojatnije će mu nedostajati Stevanović koji ima ozljedu aduktora.
Utakmicu na Poljudu koja se igra u subotu (15 sati) vodit će zagrebački suci: Dalibor Mlakar (glavni), Igor Krmar i Krunoslav Ambrinac (pomoćnici), Ivan Vučković (četvrti), dok će delegat biti Jure Zečević (Knin).