SLAVENAŠI ZASLUŽENO U POLUFINALU HRVATSKOG KUPA

02.12.2015.


U vrlo zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici Slaven Belupo je u susretu s Osijekom izborio plasman u polufinale Hrvatskog kupa pobijedivši na jedanaesterca – 5:2.
Sretan sam zbog pobjede i sve čestitke mojim igračima koji su smogli snage i odlučnost za prolaz među četiri nabolje momčadi. Sve smo mogli riješiti u prvih 45 minuta kada smo možda igrali najbolje otkako sam trener Slavena Belupa, ali nažalost nismo imali sreće – kazao je vidno raspoloženi trener Slavena Belupa Željko Kopić i dodao:
U nastavku susreta brzo smo došli u vodstvo i onda nespretno primili pogodak s kojim su Osječani izjednačili. U produžecima smo također bili bolji, imali nekoliko prigoda ali ih opet nismo iskoristili. Jedanaesterce smo izveli bez pogreške i zbog toga smo zaslužili pobjedu – istaknuo je Željko Kopić.