SLAVENAŠI ZADRŽALI BODOVNU PREDNOST ISPRED OSJEČANA

22.04.2016.


Naša momčad ostvarila je cilj u gostima kod Osijeka odigravši neodlučeno, te zadržala tri boda prednosti s kojima mirnije dočekuje Inter Zaprešić u ponedjeljak (25. travnja) u 18 sati na koprivničkom stadionu.
Ispunili smo taktičke zamisli u susretu s Osječanima, kontrolirali smo gotovo cijelu utakmicu i više nego zasluženo ostali nepobijeđeni. Imali smo i nekoliko prigoda koje nažalost nismo iskoristili, ali mislim da je neodlučeni rezultat najrealniji – kazao je trener Slavena Belupa Željko Kopić nakon osječkog ogleda i dodao:
Odmah se okrećemo utakmici s Interom koji ispred nas na ljestvici ima bodovnu prednost i vjerujem da ćemo je u ponedjeljak pred našim navijačima smanjiti, te se izravno uključiti u borbu za šesto mjesto – zaključio je Željko Kopić.
U susretu s Interom zbog tri javne opomene neće moći nastupiti Goran Paracki.