Slavenaši sutra međusobno, a do Osijeka šest prijateljskih utakmica

20.06.2023.


Nogometaši Slaven Belupa vrijedno se pripremaju za novu sezonu SuperSport Hrvatske nogometne lige koja će startati gostovanjem u Osijeku 22. srpnja. Svakodnevno treniraju po dva puta, a sutra će u jutarnjem terminu, od 10 sati, odigrati međusobnu trening utakmicu na glavnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš.

Prvi prijateljski susret odigrat će ove subote. Naš će klub uveličati 90 godina Mladosti iz Sigeca Ludbreškog, mjesta gdje je rođena naša legenda Antun Havaić. Utakmica će se igrati s početkom u 18 sati.

Do odlaska na slovensku Roglu, Slaven Belupo će u srijedu, 28. lipnja, snage odmjeriti i s rumunjskim Dinamom iz Bukurešta. Susret će se igrati u slovenskim Stojnicama s početkom u 17:30.

U Sloveniji će naši nogometaši odigrati tri prijateljska susreta. S Celjem u Celju 2.7., s Mornarom iz Bara četiri dana kasnije na Rogli, a protivnik s kojim će se igrati 10.7. bit će određen naknadno.

Slaven će ‘generalku’ uoči starta prvenstva igrati u petak, 14.7., na Rujevici protiv Rijeke.