Slavenaši startali s pripremama

14.06.2021.


Nogometaši Slaven Belupa jutros su na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš startali s pripremama za novu sezonu. Pod vodstvom trenera Deana Klafurića i njegovog stručnog stožera, Slavenaši su na pomoćnom terenu odradili uvodni trening u dobroj i pozitivnoj atmosferi. Na prozivci se ukupnu pojavilo 29 igrača. U odnosu na prošlu sezonu, svlačionicu su napustili Julardžija, Hyunwoo, Gyuhyeong, Filipović, Apau, Etoundi, Delić, Iličić, Mlinar, Prce i Nije. Naša će momčad ovog tjedna trenirati ukupno osam puta.

Popis igrača:

Ivan Čović, Ante Vuković, Karlo Slukić, Antun Marković, Bruno Bogojević, Antonio Bosec, Tomislav Božić, Damian van Bruggen, Filip Hlevnjak, Matko Zirdum, Adin Bajrić, Bruno Goda, Gonzalo Gamarra, Goran Paracki, Nikola Turanjanin, Tomo Srbljinović, Mateo Kocijan, Karlo Lulić, Lovro Zvonarek, Luka Liklin, Niko Havelka, Matija Vuić, Stipe Bačelić Grgić, Nemanja Glavčić, Mihael Mlinarić, Arijan Brković, Ivan Krstanović, Torles Knoll, Marin Laušić.