Slavenaši se pripremaju za subotnji susret s Hajdukom

07.03.2019.


Nogometaši Slaven Belupa odradili su na glavnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš još jedan trening u sklopu priprema za subotnju utakmicu 24. kola Hrvatski Telekom Prve lige sa splitskim Hajdukom. Slavenaši su odradili 70-minutni tehničko-taktički trening, a trener Ivica Sertić i njegov stručni stožer na raspolaganju su imali sve svoje igrače.

Podsjetimo još jednom, subotnja utakmica igrat će se s početkom u 15 sati, blagajne će se otvoriti tri sata ranije, a ulazi na stadion dva sata uoči početka susreta. Ulaznice za sve tribine moći će se kupiti i u pretprodaji u petak od 14 do 17 sati na blagajni kod ulaza na tribinu za domaće navijače. Molimo sve zainteresirane da svoje karte osiguraju što prije kako bi se izbjegle gužve uoči samog susreta. Svaka osoba moći će kupiti po jednu kartu uz predočenje osobne iskaznice.