Slavenaši sa zaposlenicima Podravke i Belupa uoči utakmice s Lokomotivom

29.02.2024.


U organizaciji Nogometnog kluba Slaven Belupo i Grupe Podravka danas su igrači prve momčadi dijelili ulaznice zaposlenicima Podravke i Belupa, naših glavnih sponzora, za subotnju utakmicu s Lokomotivom koja će se s početkom u 15 sati igrati na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Odlično raspoloženi igrači podijelili su cijeli kontingent karata, a sve skupa ih je razveselila velika želja okupljenih za dolaskom na subotnju utakmicu.

– Uvijek je lijep osjećaj družiti se s ljudima kojima je Slaven Belupo drag i u srcu, pogotovo kada dobiješ riječi podrške koje te motiviraju da budeš bolji i obavezuju da ostaviš sve što možeš na terenu. Veseli me interes koji su okupljeni pokazali za ulaznicama, a ono što im mi možemo obećati je to da ćemo dati sve od sebe da protiv Lokomotive ostavimo sva tri boda u Koprivnici – rekao je naš kapetan Tomislav Božić.

Vidimo se u subotu od 15 sati na stadionu!