SLAVENAŠI POSJETILI DOM ZA DJECU SVITANJE

15.01.2009.


Igrači Slavena Belupa: Elvis Kokalović, Mateas Delić i Mario Gregurina zajedno s tehničkim direktorom kluba Robertom Kerovcem posjetili su u srijedu štićenike koprivničkog Doma za djecu Svitanje, kojima su poklonili lopte, klupske majice, šalove, kalendare sa fotografijama i dijelili autograme.
Štićenici Doma bili su ugodno iznenađeni posjetom igrača koprivničkog prvoligaša s kojima su se ugodno družili i razgovarali o igrama i ambicijama kluba u proljetnom prvenstvu.
– Djeci koja borave u Svitanju ovakve posjete zaista mnogo znače, jer većina od njih posjećuje utakmice Slavena Belupa, a dolazak igrača u naš Dom jako ih je obradovao. Zahvaljujemo se na poklonima koje smo dobili i razumijevanju ljudi u koprivničkom nogometnom klubu za ovu lijepu i ugodnu posjetu – kazala je Rada Knežević, odgajateljica u Domu Svitanje.