Slavenaši ponovno na okupu, u subotu sa Sesvetama bez publike

12.11.2020.


Nogometaši Slaven Belupa danas su izašli iz karantene i odradili svoj prvi zajednički trening nakon utakmice s Osijekom koju su igrali 31. listopada. Trener Tomislav Stipić i njegov stručni stožer okupili su jutros svoje igrače za koje su pripremili uvodni, 70-minutni trening. Dobro raspoloženje vladalo je među igračima koji su se zaželjeli zelenih terena, lopte i jedni drugih. Slavenaše čeka i popodnevni trening, a dvostruki program na rasporedu je i sutra.

U subotu od 14 sati, u prijateljskoj utakmici, naša će momčad snage odmjeriti sa Sesvetama, trenutno petoplasiranom momčadi Druge HNL u kojoj su na posudbi naši mladi stoperi Filip Hlevnjak i Romano Lisjak. Utakmica će se igrati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš bez prisustva gledatelja.