Slavenaši otputovali na pripreme u Sloveniju, umjesto Apoela protivnik Koper

01.07.2019.


Nogometaši Slaven Belupa jutros su se uputili u Sloveniju, točnije Roglu i Zreče, gdje će trenirati do 13. srpnja. Na rasporedu je i pet utakmica: protiv rumunjske Astre već sutra, protiv poljskog Slaska 6. srpnja, protiv srpske Inđije tri dana kasnije, protiv slovenskog Kopra 11. srpnja te protiv srpskog Proletera 13. srpnja.

Trener Ivica Sertić i njegov stručni stožer za svoje su igrače pripremili po dva treninga dnevno, a prvi će odraditi već danas popodne po dolasku u Sloveniju. Podsjetimo, bit će to drugi dio priprema. Nakon dva tjedna treninga u Koprivnici, Slavenaši će boraviti do 13. srpnja u Sloveniji, a zatim se ponovno vraćaju u naš grad gdje će se pripremati za start prvenstva.

Sve službene informacije, vijesti i događaje vezane uz klub pratite putem naših informacijskih kanala i društvenih mreža.

Trener: Ivica Sertić

Stručni stožer: Vedran Purić, Vedran Medenjak, Luka Bašić, Mario Hontić, Branko Bali

Vratari: Antun Marković, Ivan Filipović, David Šugić

Igrači: Mateas Delić, Vinko Međimorec, Bruno Goda, David Puclin, Marko Karamarko, Bruno Bogojević, Matko Zirdum, Marko Martinaga, Filip Hlevnjak, Ivan Dolček, Ivan Jajalo, Mihael Mladen, Krystian Nowak, Marko Iharoš, Stipe Bačelić Grgić, Dario Čanađija, Goran Paracki, Karlo Plantak, Arijan Brković, Ivan Čalušić, Muzafer Ejupi, Mateus Lima Cruz.

Nedostaje: Ivan Krstanović