Slavenaši odradili posljednjih trening uoči sutrašnjeg odlaska u Medulin

16.01.2019.


Nogometaši Slaven Belupa danas su odradili posljednji trening na koprivničkom Gradskom stadionu uoči odlaska na desetodnevne pripreme u Medulin. Osim treninga, naša će momčad tamo odigrati i četiri utakmice u sklopu Arena Cupa.  Slaven će u grupi odmjeriti snage s crnogorskim Titogradom, češkim Znojmom i zagrebačkom Lokomotivom. Sve tri utakmice igrat će se s početkom u 14:30: protiv Titograda 18. siječnja, protiv Znojma tri dana kasnije, a protiv Lokomotive 24. siječnja. Četvrti protivnik bit će jedna od momčadi iz grupe A. Ovisno o plasmanu, naša će momčad igrati 26. ili 27. siječnja protiv pulske Istre 1961, zaprešićkog Intera, poljskog Zaglebija ili srpskog Žarkova.

POPIS IGRAČA:

Golmani – Filipović, Marković, Kurtanjek, Slukić

Braniči – Zirdum, Martinaga, Međimorec, Nowak, Goda, Šarlija, Iharoš, Karamarko, Vrljičak

Veznjaci – Vidović, Brković, Gordana, Delić, Doležal, Jajalo, Bačelić Grgić, Dolček, Puclin, Resler, Plantak

Napadači – Jelić, Bongongui, Mateus, Mladen, Mendy, Bogojević, Krstanović